Środki przeciwpleśniowe czyszczące

Nazwa produktu i zastosowanie

Opak.

ABIEDIS

Środek do konserwacji konstrukcji murowych lub materiałów budowlanych innych niż drewno, chroniący je przed szkodliwym działaniem glonów.

1L

5L

spray 0,5L

ZMYWACZ

Czyści klinkier, tynki, dachówkę, kostkę brukową. Usuwa zanieczyszczenia po zaprawach murarskich ze szkła, plastiku i metalu. Usuwa białe wykwity wapienne na klinkierze i innych materiałach budowlanych. Doskonale usuwa pozostałości betonowe z form plastikowych. Polecany do czyszczenia powierzchni przed renowacją i impregnacją.

2L

spray 0,5L

FIBAR

Do usuwania białych wykwitów wapiennych z powierzchni betonowych, do usuwania zabrudzeń z zapraw murarskich na płytkach chodnikowych, szkle, drewnie, do usuwania pozostałości betonowych z form plastikowych i betoniarek, do czyszczenia powierzchni przed renowacją i impregnacją.

1L

5L

FIBAR ŻEL

Do usuwania zabrudzeń z zapraw murarskich na kostce brukowej, płytkach chodnikowych, ścianach, szkle, drewnie, cegle klinkierowej, dachówkach, eternicie i elementach stalowych. Usuwa białe wykwity wapienne z kostek brukowych, klinkierowych, i innych materiałów budowlanych.

1L

5L

BRICK CLEANER - KONCENTRAT 1:4

Silnie czyszczący środek do usuwania zabrudzeń z gipsu, zaprawy i betonu – cegły, rusztowań, rur, betoniarek, maszyn i innych urządzeń.

1L

5L

IZOMUR

Zabezpieczenie ścian przed kapilarnym podciąganiem wilgoci; niszczenie grzybów i pleśni, zabezpieczenie ścian narażonych na działanie wilgoci w obiektach nowo wznoszonych; dodatek do tynków zwykłych i renowacyjnych; dodatek do posadzek betonowych, zabezpieczenie powierzchni elewacji nietynkowanych ścian obiektów budowlanych przed wpływami atmosferycznymi; dodatek do farb emulsyjnych i wodnych.

1L

2L

5L

SAVO

Preparat do natychmiastowej likwidacji pleśni i grzybów. Likwiduje czarne naloty na ścianach, kafelkach, w łazienkach koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp.

spray 0,33L

spray 0,5L

5L

SAVO PRIM

Bardzo skuteczny płynny środek dezynfekcyjny i myjący na bazie aktywnego chloru w postaci koncentratu.

spray 1L

5 kg

SAVO WC

Środek do czystej toalety o działaniu dezynfekcyjnym. Likwiduje bakterie i pozbawia toaletę nieprzyjemnych zapachów.

750 ml

IZOHAN Grzybostop

Preparat do zwalczania grzybów i pleśni.

0,5L

2L

5L

SPECTRUM CZYŚCIK

Preparat do oczyszczania powierzchni. Środek przeznaczony do usuwania plam oleju i smarów. Idealnie nadaje się do czyszczenia betonowych posadzek garażowych, parkingowych, podjazdów, chodników, kostki brukowej i klinkieru. Opóźnia porastanie mchami i glonami. Wzmacnia malowane podłoże, uniemożliwiając pylenie.

5kg