Impregnaty do drewna

Nazwa produktu i zastosowanie

Opak.

TADMALIT – KONCENTRAT 1:9

Impregnat do zabezpieczania drewna konstrukcyjnego narażonego na działanie warunków atmosferycznych jak i w pomieszczeniach zamkniętych – przed działaniem owadów i grzybów domowych powodujących głęboki rozkład drewna. (kolor: brązowy, zielony). Wydajność z opakowania 5 L: od 125 m2 – 165 m2 .

1L

5L

TADMARWOOD - KONCENTRAT 1:9

Impregnat do więźby, drewna konstrukcyjnego, ogrodowego i budowlanego przeciw grzybom oraz insektom, narażonego na działanie warunków atmosferycznych jak i pod zadaszeniem. Termin ważności: 5 lat od daty produkcji

5kg

PROTECTOR LAZUR AKRYLOWY

Do dekoracyjnego malowania drewna wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Kolory: kasztan, machoń, orzech, palisander, sosna, tik.

1L

5L

10L

PRZECIWOGNIOWY IMPREGNAT DO DREWNA – KONCENTRAT

Środek przeznaczony do zabezpieczenia drewna budowlanego, montowanego w przestrzeniach uniemożliwiających wymywanie, przed działaniem ognia, owadów, grzybów domowych oraz pleśni. Także do zwalczania owadów i larw już drążących w drewnie.

5kg

20kg

PROTECTOR FIRESTOP F-4 - ROZTWÓR

Środek przeznaczony do zabezpieczenia drewna bud. Montowanego pod zadaszeniem: przed działaniem ognia, owadów, grzybów oraz pleśni. Do zwalczania owadów i larw już drążących w drewnie. Kolory: zielony, brązowy, bezbarwny.

5L

FOBOS M-4

Solny impregnat do drewna w proszku. Jest produktem przeznaczonym do konserwacji drewna w celu zabezpieczenia przed działaniem ognia, grzybów domowych, grzybów pleśniowych oraz owadów. Kolor: zielony, brązowy, bezbarwny.

1kg

5kg

25kg

FOBOS NW

Chroni drewno przed grzybami i owadami, jest odporny na wymywanie, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nie powoduje korozji elementów stalowych, może być stosowany z preparatami dekoracyjnymi. Wydajność: 1 litr zabezpiecza 33 m2 drewna

1L

5L

TYTAN Impregnat do więźby dachowej – KONCENTRAT 1:9

Służy do zabezpieczenia więźby dachowej przed grzybami i owadami. Barwi na kolor oliwkowo-zielony. Wydajność: 25 m2-30 m2 z 1L koncentratu.

1L

5L

IZOHAN IMPREGNAT W2 / na bazie oleju lnianego

Działa zwalczająco i profilaktycznie w stosunku do grzybów domowych, pleśniowych i domowych. Zabezpiecza przed owadami, technicznymi szkodnikami drewna oraz bakteriami. Wydatnie zwiększa odporność biologiczną elementów drewnianych.

5L

DEKOBEJCA

Preparat koloryzujący do barwienia drewna lub do stosowania z bezbarwnymi impregnatami do drewna w celu kontroli jakości impregnacji. Stosować do drewna przeznaczonego pod zadaszenie, gdyż pod wpływem opadów atmosferycznych jest wypłukiwany.

Super Koncentrat (zieleń)

1kg

20kg

Koncentrat (brąz)

1kg