Grunty

Nazwa produktu i zastosowanie

Opak.

EMULSJA GRUNTUJĄCA

Emulsja gruntująca do uniwersalnego stosowania o szczególnie korzystnym stosunku jakości do ceny. Może być stosowana do podłoży betonowych, cementowych, gipsowych suchego tynku i innych.

1L

5L

GRUNT UNIWERSALNY

Wzmacnia przyczepność, podnosi wytrzymałość. Można rozcieńczać 1:1. Zużycie: od 6-25m2/ 1 litr.

1L

5L

GRUNT GŁĘBOKO PENETRUJĄCY

Głęboko penetruje słabe i kruche podłoża, wzmacniając je zabezpiecza przed działaniem wilgoci, a wyrównując chłonność podłoża poprawia przyczepność. Zapobiega tworzeniu się pęcherzy i zbyt szybkiemu odprowadzaniu wilgoci w głąb podłoża. Tworzy powłokę przepuszczalną dla pary wodnej

1L

5L


GRUNT UNIPRYM 600

Uniwersalny grunt na ściany, sufity, podłogi. Wzmacnia podłoże, poprawia przyczepność, chroni przed wilgocią

5L

10L

DEKOGRUNT

Emulsja gruntująca na ściany i podłogi. Wzmacnia malowane powierzchnie, zmniejsza chłonność podłoża, zwiększa wiązanie zapraw. Zużycie: ok. 0,1 L/ 1m2.

5L

GRUNT POLIMUL – DECOLOR / KONCENTRAT 1 : 5

Służy do gruntowania wszystkich powierzchni porowatych i chłonnych takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, cementowe, cementowo-wiórowe, cementowo-wapienne, tynki gipsowe i cementowe itp. Wydajność : 7-9 m2/1 L

1L

5L

BETONGRUNT

Preparat gruntujący zwiększający przyczepność na podłoża mineralne, podłoża pokryte powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych, płyty g-k i OSB oraz na powierzchnie szkliste. Tworzy warstwę szczepną o dużej nośności między podłożem a wyprawą tynkarską lub posadzką; zmniejsza chłonność podłoża; do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Zużycie : od 0,2 do 0,4 kg/m2.

7KG

28KG

EKOGRUNT 2002

Służy do gruntowania nasiąkliwych podłoży wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki dużej zdolności penetracji wnika silnie w głąb nawet bardzo starych i suchych podłoży.

1KG

5KG