Nawozy ogrodnicze

Nazwa produktu i zastosowanie

Opak.

WARZYWNIK

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny, o niskiej zawartości chloru. Wszystkie jego składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne. Nawóz poprawia gruzełkowatą strukturę gleby, pozwalając lepiej wykorzystać składniki mineralne

5kg

TRUSKAWKA

Nawóz mineralny, granulowany metodą zgniatanie, o niskiej zawartości chloru. Zawiera fosforyt częściowo rozłożony, zapewniający pełny dostęp do fosforu w całym okresie wegetacji. Składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne. Nawóz poprawia gruzełkowatą strukturę gleby, pozwalając lepiej wykorzystać składniki mineralne.

2kg

25kg

RÓŻA

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny, o niskiej zawartości chloru przeznaczony do nawożenia krzewów róż. Składniki są łatwo przyswajalne. Nawóz zapewnia efektowne rozrastanie krzewów, obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów i liści.

2 KG

BORÓWKA

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny, o niskiej zawartości chloru. Zawiera fosforyt częściowo rozłożony, zapewniający borówce pełen dostęp do fosforu w całym okresie wegetacji. Skład nawozu zapewnia bujny wzrost roślin oraz obfite kwitnienie.

2 KG

SAD

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny, o niskiej zawartości chloru. Wszystkie jego składniki sa łatwo przyswajalne. Nawóz poprawia gruzełkowatą strukturę gleby, pozwalając lepiej wykorzystać składniki mineralne. Nawóz dostępny w workach 5 kg.

25 kg

IGLAK

Nowoczesny nawóz mineralny, granulowany metodą zgniatania, o niskiej zawartości chloru. Zawiera fosforyt częściowo rozłożony, zapewniający iglakom pełny dostęp do fosforu w całym okresie wegetacji. Wszystkie składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne. Poprawia gruzełkowatą strukturę gleby, pozwalając lepiej wykorzystać składniki mineralne.

2 kg
5 kg
10 kg

IGLAK KONCENTRAT

Nawóz zawiera składniki pokarmowe, które zapewniają roślinom odpowiedni wzrost i rozwój

25 sasz.

IGLAK WOLNODZIAŁAJĄCY 100 DNI

Nawóz o niskiej zawartości chloru. Zapewnia zdrowy i piękny wygląd iglaków. Składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne dla roślin. Łatwy do równomiernego rozsiewania

5 kg

IGLAK PRZECIWKO BRĄZOWIENIU IGIEŁ

Nowoczesny nawóz mineralny. Zawiera magnez w łatwo przyswajalnej formie dzięki czemu po zastosowaniu nie dochodzi do przebarwień igieł. Polecany jest również pod rośliny, u których występują objawy niedoboru magnezu. Ze względu na bardzo dobrą rozpuszczalność w wodzie można go stosować zarówno w formie posypowej, jak i w formie oprysków. Sprawia, że rośliny są soczyście zielone i zdrowe

2kg
5kg

UNIWERSALNY

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny, o niskiej zawartości chloru. Skład nawozu sprawia, że jest on polecany do nawożenia krzewów, drzew, trawników, warzyw i kwiatów. Wszystkie jego składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne. Poprawia gruzełkowatą strukturę gleby, pozwalając lepiej wykorzystać składniki mineralne.

10 kg

UNIWERSALNY KONCENTRAT

Nawóz zawiera składniki pokarmowe, które zapewniają roślinom odpowiedni wzrost i rozwój

25 szasz.

UNIWERSALNY WOLNODZIAŁAJĄCY 100 DNI

Niska zawartość chlorków. Zapewnia obfite plony. Składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne. Łatwy do równomiernego rozsiewania.

5 kg

TRAWNIK

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny. Wszystkie jego składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne. Nawóz poprawia gruzełkowatą strukturę gleby, pozwalając lepiej wykorzystać składniki mineralne

2 kg

5 kg

10 kg

20 kg

TRAWNIK FORMUŁA - MECH

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny. Specjalna formuła składników pokarmowych sprawia, iż nawóz ten polecany jest szczególnie do nawożenia trawników zniszczonych i podatnych na krzewienie się chwastów i mchów. Zwiększenie zawartości azotu i żelaza powoduje intensyfikację wzrostu traw oraz podwyższenie odporności na wpływ środowiska hamującego ich rozwój. Składniki pokarmowe zawarte w nawozie są łatwo przyswajalne dla roślin i poprawiają strukturę gruzełkowatą gleby. Może być również stosowany do nawożenia nowo założonych trawników

2 kg

5 kg

10 kg

TRAWNIK WOLNODZIAŁAJĄCY 100 DNI

Zapewnia obfity wzrost traw. Składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne dla roślin. Łatwy do równomiernego rozsiewania

5 kg

RODODENDRON, AZALIA, WRZOS

Nowoczesny nawóz mineralny, granulowany metodą zgniatania, o niskiej zawartości chloru. Zawiera składniki pokarmowe dobrane w odpowiedniej ilości i formie dla potrzeb roślin uprawianych na glebach o odczynie lekkokwaśnym. Zalecany jest do nawożenia wszystkich gatunków rododendronów i azalii oraz roślin wrzosowatych. Zapewnia bujny wzrost i rozwój oraz obfite kwitnienie. Zapewnia również intensywne wybarwienie kwiatów.

2 kg

SIARCZAN AMONU

Nawóz mineralny, bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie. Posiada azot w formie amonowej, która nie jest wymywana w głąb profilu glebowego. Dzięki temu azot jest dłużej dostępny dla roślin

2 kg

5 kg

SALETRA WAPNIOWA

Nowoczesny, granulowany nawóz azotowo-wapniowy. Zawiera łatwo i szybko przyswajalne formy azotu i wapnia. Powoduje intensywny wzrost roślin. Jest nawozem fizjologicznie zasadowym, dlatego działa odkwaszająco. Poprawia gruzełkowatą strukturę gleby, pozwalając lepiej wykorzystać składniki mineralne.

5 kg

WAPNIOWO – MAGNEZOWY

Przeznaczony do stosowania na gleby mineralne i organiczne o odczynie bardzo kwaśnym, kwaśnym i obojętnym, we wszystkich uprawach roślin polowych na gruntach ornych i trwałych użytkach zielonych . Zalecany przede wszystkim na gleby o niskiej zasobności w magnez.

5 kg

ULTRAFOSKA

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny, o niskiej zawartości chloru przeznaczony do nawożenia przedsiewnego, jak i pogłównego zarówno w ogródkach przydomowych, jak i pod osłonami. Zawiera w swoim składzie wszystkie składniki makro i mikroelementy potrzebne roślinom do rozwoju. Skład nawozu sprawia, że jest to nawóz uniwersalny i polecany do nawożenia krzewów, drzew, trawników, warzyw i kwiatów. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne.

5 kg
10 kg

NAWÓZ EKOLOGICZNY

Produkowany jest bez obróbki chemicznej, jedynie z naturalnych kopalin. Również proces granulacji prowadzony jest w sposób naturalny. Dzięki temu nie istnieje zagrożenie eutrofizacji wód podskórnych i zbiorników wodnych. Z uwagi na obojętne pH stosowanie tego nawozu nie prowadzi do zakwaszania gleb, jak w przypadku klasycznych nawozów sztucznych

5 kg

KWIETNIK

Nowoczesny, granulowany nawóz mineralny. Wszystkie jego składniki pokarmowe są łatwo przyswajalne. Zalecany jest do kwiatów jedno-, dwu- i wieloletnich, bylin, roślin cebulowych oraz krzewów ozdobnych. Zapewnia efektowne rozrastanie, obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów. Poprawia gruzełkowatą strukturę gleby, pozwalając lepiej wykorzystać składniki mineralne. Nawóz dostępny w workach 2 kg.

2 kg

KWIETNIK KONCENTRAT

Nawóz zawiera składniki pokarmowe, które zapewniają roślinom odpowiedni wzrost i rozwój.

25 sasz.